ALICI: Siparişi veren kişi/kurum olarak anılacaktır.
ALICI satın aldığı ürünün kutusunu açmadan,ambalajını yırtmadan, tahrip etmeden,bozmadan ve ürünü kullanmadan, çabuk bozulabilir gıda ürünü olduğu için teslim tarihinden itibaren en geç iki (2) günlük süre içinde teslim aldığı şekli ile iade edebilir.
ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği mümkün değildir.

Ayrıca ALICI tarafından satın alınan ürünün iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. ALICI tarafından yapılan hatalardan dolayı( dikkatsizlikten dolayı yanlış ürün siparişi, yanlış adres bildirimi vb.) talep edilen iadeler kabul edilmeyecektir.

İletişim


Değirmiçem Mah. Gazimuhtarpaşa Blv. - Şehitkamil / GAZİANTEP


03422154445
info@anteplisham.com
Keyf-i Antep

Sizlere Daima Kaliteli Hizmet Sunabilmek için çabalıyoruz...

Çalışma Saatlerimiz


  •  Hafta İçi 

      08:30 - 00:30

  •  Hafta Sonu 

      09:00 - 23:00


Bültenimize kayıt olarak tüm kampanya, duyuru ve etkinliklerden önceden haberdar olabilirsiniz.

Bülten Üyeliği