- İlk olarak sistemimize üye olmanız gerekmektedir.

-Üyelik için sayfanın sağ üst kısmında bulunan " Üye Ol" butonuna veya " BURAYA" tıklayabilirsiniz.

- Çeşitli ürünlerimizden tercih ettiklerinizin miktarını belirledikten ve fiyatını kontrol ettikten sonra " Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ürün eklersiniz. Sepet sisteminin amacı, sabit ürün ve zorunlu tek ürün satın alınmasından müşteriyi kurtarmaktır.

- Seçim aşamasını geçtikten sonra sepet ikonuna tıklayarak satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Aynı zamanda, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden silebilir, dilerseniz alışverişe devam edebilirsiniz.

-Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

- Tercih ettiğiniz ürünleri iki ayrı şekilde ;

- Kredi kartı ile ya da Havale ile ödeyerek satın alabilirsiniz. Adres bilgilerinizi girdikten sonra ödemeyi söz konusu iki ayrı yöntemden birtanesi ile yapabilirsiniz. Seçimden sonra, ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen bilgileri girip onayladıktan sonra satın alma işleminizi tamamlamış olursunuz.

- Ödeme yöntemi tercihiniz kredi kartıyla olacak ise;

-Satın alma işlemini onayladığınızda, veriler net üzerinden özel bir geçiş bağlantısıyla ödemeyi alan veya ödemeyi yapan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri mekanizmaya gönderilir. Kredi kartı bilgileriniz uygun ve doğru ise siparişiniz kabul edilir. Sipariş verdiğiniz ürünlerin ücreti anlaşmış olduğumuz banka ya da kurum yoluyla bize ulaştırılır. Satın alma başarılı bir şekilde tamamlandığı taktirde, tüketiciye siparişiyle ilgili elektronik posta gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşmış olduğumuz güvenili kargo şirketi veya otobüs firması yetkilileri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye, kimlik bilgisi göstermesi karşılığında teslim edilir.

-Havale ile ödeme yapacaksanız;
Satın alma işleminin sonunda, sistem size otomatik olarak ilgili ilerleme hakkında bilgi verecek, tarafımızcan onaylandıktan sonrada sipariş bilgileriniz size iletilecektir.

- Siparişiniz onaylandıktan sonra sipariş detaylarından gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

İletişim


Değirmiçem Mah. Gazimuhtarpaşa Blv. - Şehitkamil / GAZİANTEP


03422154445
info@anteplisham.com
Keyf-i Antep

Sizlere Daima Kaliteli Hizmet Sunabilmek için çabalıyoruz...

Çalışma Saatlerimiz


  •  Hafta İçi 

      08:30 - 00:30

  •  Hafta Sonu 

      09:00 - 23:00


Bültenimize kayıt olarak tüm kampanya, duyuru ve etkinliklerden önceden haberdar olabilirsiniz.

Bülten Üyeliği